Sportovně založeným hostům, letním školám a sportovním skupinám nabízíme využití fotbalového hřiště, multifunkčního hřiště, tělocvičny, sportovního sálu se zrcadly, půjčovny kol, krytého venkovního altánu pro společenské hry s ruskými kuželkami i dostatek prostoru k pořádání různých venkovních aktivit, soutěží a míčových her.

Dále nabízíme možnost využití velké relaxační zahrady vybavené unikátním koupalištěm bez chemické úpravy vody, kde čištění vody probíhá čistě na přírodní bázi.

re01-nahled

re02-nahledKoupaliště využívají pouze hosté Zámečku Hodonín a rekreačního střediska Brožovo. V relaxační zahradě naleznete také velké dětské hřiště s houpačkami pískovištěm a dalšími atrakcemi pro naše nejmenší hosty.

Relaxační zahrada je stejně jako většina areálu bezbariérová.

V zimním období je možné využití ski areálu přímo v Hodoníně, nebo ski areálu v nedaleké Olešnici. Pro běžkaře je v okolí mnoho nádherných terénů. 

Pro milovníky vodních sportů je k dispozici nedaleká údolní nádrž Křetín. Na své si přijdou i příznivci rybaření (řeka Svratka, údolní nádrže Vír a Křetín).

re03-nahledTuristům okolí Zámečku poskytuje dostatek atraktivních cílů, zejména historických památek a přírodních zajímavostí.